A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Kai kurios moterys turi užsilenkusią gimdą, packageų gimdos kaklelis gali būti kiek aukščiau gimdos. Pirmuoju atveju rekomenduojama kelių – alkūnių poza, antruoju – moteris ant nugaros, vyras viršuje.

– Vyras guli ant nugaros, moteris apžergia jo veidą, guess yra nugara į jį, tad yra atsisukusi į jo genitalijas ir gali jam atsilyginti tuo pačiu – tai „69“ artima poza.

Jis sėdi ant kėdės ar lovos krašto. Jūs, apžergusi jį, sėdite and kelių ir žiūceremony į jo veidą.

– Parodykite šiek tiek dėmesio apatinei varpos pusei, o tada liežuvio galiuku švelniai brūkštelėkite frenulumą – mažą odos raukšlę, kur varpa jungiasi su galvute.

Pasitenkinimą teikiantis seksualinis gyvenimas yra labai svarbus jūsų sveikatai ir laimei. Tačiau lovoje galima išbandyti tiek daug neįprastų dalykų, kurie, anot interneto išminties, garantuos jums galvą nunešantį orgazmą, kad kartais pasimiršta tie paprastieji, rašo wellness.com.

Tai labai intymi padėtis, puikiai tinkanti patenkinti associateę ir gauti grįžtamąjį ryšį iš jos reakcijos.

Jūsų viršutinė kūno dalis yra šiek tiek smulkesnė, o klubai platūs ir seksualūs. Toks kūnas gražiausiai atrodys papuoštas krūtinę pakeliančia liemenėle ir vyriško stiliaus lengvo audinio šortukais.

Rankomis vyras gali laikyti moters galvą. Norėdama kontroliuoti įsiskverbimo greitį ir gylį, moteris gali prilaikyti vyro klubus.

Seksas paprastai asocijuojasi su voliojimusi lovoje visiškai nuogiems ir mėgavimusi odos kontaktu, kuris sukuria neapsakomą artumo ir jaudulio jausmą. Vis dėlto, nemažiau jaudinantis Sekso pozos gali būti ir seksas nenusirengus drabužių, rašo health.com.

Kad klitorio stimuliacija būtų stipresnė, reikia tiesiogine to žodžio prasme atverti lytines lūpas, kad klitorio galvutė liestųsi su partnerio kūnu.

Spouseė viršuje, veidas nusuktas į jo pėdas. Moteris šia poza gali kontroliuoti įsiskverbimo gilumą bei greitį, tuo metu partneris galės grožėtis užpakaliuku. Ši poza nėra pati tinkamiausia klitorio stimuliacijai, todėl vienas iš partnerių turėtų padirbėti šia linkme.

Abu partneriai kontroliuoja, kaip giliai jie stumia, todėl sekso poza yra aktyvi ir pasyvi abiem partneriams.

Kaip tai atlikti: Atsigulkite ant šono, vyras taip pat atsigula ant šono už jūsų. Leiskite jam įsiskverbti. Šis lėtas sekso judesys privers pajusti intymumą ir saugumą.

Tačiau ilgesniems žaidimams reikalingas fizinis pasirengimas, ši poza labai vargina partnerės kojų raumenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *